תפריט

סגור

קידום ממומן PPC

מסע פרסום טוב לעסק מתחיל קודם כל ברשת האינטרנט. כיום, יותר מכל אמצעי תקשורת אחר, האינטרנט הוא הדרך לפרסם את העסק שלך ולהרחיב את קהל הלקוחות. מכיוון שהכתובת הראשונה של גולשי האינטרנט בחיפוש אחר שירות או מוצר, היא באמצעות חיפוש בגוגל, צריך מסע שיווק או פרסום לעסק להתמקד קודם כל בשיווק בגוגל. חשיפה של עסק במנוע החיפוש של גוגל היא חשיפה עצומה וממוקדת לקהל רחב מאד של לקוחות המעוניינים בשירות או במוצר הספציפי שלך.

מהו קידום ממומן בגוגל?

קידום גוגל ממומן הוא בעצם מודעת פרסומת המופיע בעת חיפוש של מילות מפתח מסוימות בגוגל או באתרי שותפים של גוגל או מוצריו השונים. לקידום הממומן כמה יתרונות מרכזיים:

  • חשיפה: מספר הגולשים במנוע החיפוש של גוגל בכל רגע ורגע הוא עצום, וכך האתר שלך נחשף בפני קהל עצום של לקוחות פוטנציאליים. לקוחות שלא שמעו על העסק שלך עד כה, יזכו להכיר אותו דרך מסע הפרסום בגוגל ולהצטרף לקהל הלקוחות הקיים.
  • מיקוד: הייחודיות של הפרסום בגוגל היא שהפרסום הוא ממוקד ומופיע רק אצל גולשים שהקלידו את מילות המפתח הקשורות לעסק או האתר הספציפי. כלומר המודעה תופיע רק בפני אנשים שמחפשים מידע זה, והם קהל היעד של אותו אתר.
  • זיהוי קהל פוטנציאלי: הקידום הממומן יעלה את המודעה שלך לא רק באמצעות מנוע החיפוש, אלא גם באתרים , פורומים ופלטפורמות אחרות העוסקות בתחום שלך.
  • תשלום ממוקד: התשלום מתבצע רק עבור כניסות למודעה. כלומר על כל גולש שנכנס לאתר או למודעה, מתבצע תשלום.

קידום ממומן במנוע החיפוש של גוגל  – רק אצל מקצוענים

כשם שפרסום בערוצי התקשורת דורש פניה למשרד פרסום מקצועי, כך גם פרסום בגוגל דורש פניה לחברה מקצועית לקידום אתרים. אצלנו ב Highweb עובדים מיטב מקדמי האתרים המומחים בתחומם.

קידום ממומן בגוגל שנעשה בצורה טובה, דורש התמחות בתחום של קידום אתרים, פילוח ממוקד של מילות מפתח, ויכולת לבנות מודעה אטרקטיבית שתביא כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. התהליך הינו תהליך דינאמי שאינו נעצר רק בתכנון המודעה, אלא במעקב אחריה, ניתוחים סטטיסטיים של התנועה במודעה ושיפור ושדרוג בהתאם.

אנו ב Highweb מתמחים בקידום אתרים בגוגל, ומתחייבים לבנות עבורכם מסע פרסום שיביא תוצאות!

קידום ממומן PPC

שתף את המאמר:
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail