תפריט

סגור

קידום אתרים

מומחיותנו בערוצי השיווק השונים באינטרנט מאפשרת לנו להיות הפיתרון הטוב ביותר עבור האתר שלך לצורך קידומו באינטרנט. אנו מאמינים שהיום בעולם האינטרנט כל עסק צריך לשאוף לקידום האתר שלו ולהיות מכוון לעמוד ראשון בגוגל. כיום, בחיפושנו אחר שירותים או עסקים שונים לרוב המקום הראשון איליו אנו פונים הוא הרשת. קידום אתרים הפך לאתגר לא פשוט, אז כיצד תדאג שיותר לקוחות יגיעו אליך ולא למתחרים?

קידום אתרים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים: גוגל כיום הינו מנוע החיפוש הגדול והנצפה בעולם. אף חברה אינה יכולה להבטיח את העמוד הראשון בגוגל אך כל אתר חייב לשאוף להיות בו. קידום אתרים בגוגל זוהי עבודה קשה ומורכבת המצריכה שליטה מלאה בנהלים ובהנחיות של גוגל. זהו תהליך מורכב המצריך התייחסות לפרמטרים רבים ולכן לרוב מומלץ להשאיר את העבודה הזו למומחים. מומחי ה seo שלנו מכירים את כל שיטות הקידום שיביאו את האתר שלך לתוצאות הטובות ביותר.

קידום אתרים אורגני (seo)

הקיצור seo הוא ראשי תיבות של “search engine optimization” כלומר, אופטימיזציית מנועי חיפוש, או במילים פשוטות- כיצד ניתן להציג את האתר במיטבו בכל הנוגע למנועי חיפוש.

אתר הנבנה ללא התחשבות בהנחיות של גוגל לאופטימיזציה עלול לגרום לנזק שלאחר בניית האתר יהיה קשה לתקנו.

אתר הבנוי כבר מיסודו באופן שיהיה ידידותי למנוע החיפוש של גוגל יכול לחסוך לך זמן וכסף רב. קידום אתרים באמצעות seoמתבצע באמצעות מספר פעולות:

  • אופטימיזציית תוכן – חקר מילות מפתח: ה SEO נשען על מילות מפתח שהן מה שמנוע החיפוש קולט ומה שמבחינתו מאפיין את אתרכם. בתהליך זה אנו מנתחים אלו מילים הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יקליקו בגוגל כאשר יחפשו את השירות שאתם נותנים ומשתמשים במילים הללו באופן שיביא את הגולשים לאתר שלכם דרך החיפוש בגוגל.
  • אופטימיזציית מבנה: אנו נדאג שמבנה האתר שלך והניווט בו יהיה גם ידידותי למשתמש וגם להתאימו לפרמטרים הרבים של גוגל לצורך קידומו.
  • בניית קישורים: ככל שיותר אתרים מפנים אל האתר שלכם כך הוא מדורג כאתר איכותי ומבוקש יותר. חשוב שהקישורים הללו יהיו איכותיים ומתאימים לתוכן של האתר אחרת הם לא אפקטיבים, שימוש קיצוני בקישורים עלול להשפיע לרעה על מוניטין האתר שלך ועל קידומו בגוגל.

קידום אתרים אורגני (seo)

קידום אתרים ממומן pay per click:

מערכת PPC מאפשרת לך לפרסם מודעות לגולשים ולשלם רק כאשר הגולש הקליק על המודעה ונכנס לאתר שלך. (תשלום עבור קליק). מודל זה הינו בעל יתרונות רבים אולם אם לא נשתמש בו בצורה ממוקדת ואיכותית הוא יכול לגרום לבזבוז כסף רב על פרסום שאינו יעיל. בשימוש במערכת זו יש להתחשב בגורמים כגון מיקד, תזמון המודעות, מעקב אחרי כמויות הקליקים ועוד ולכן כדאי לכם להעזר במומחים שלנו בתחום.

ישנם עשרות פרמטרים המשפיעים על קידום האתר ואופטימיזציה למנועי חיפוש זוהי עבודה מורכבת שיכולה להשפיע רבות על חווית המשתמש באתר ועל הביצועים בתוצאות החיפוש בגוגל. צור איתנו קשר ויחד ננסה להביא את תוצאות הקידום הטובות ביותר עבור העסק שלך.

קידום אתרים ממומן pay per click

שתף את המאמר:
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail