תפריט

סגור

קידום אורגני

קידום אתרים אורגני

אין ספק שהיום הדרך הטובה והיעילה ביותר לפרסום העסק שלכם היא באמצעות האינטרנט. לקוח שמחפש שירות או מוצר מהסוג שהעסק שלכם מספק יפנה בדרך כלל למנוע החיפוש של גוגל, שהוא היום מנוע החיפוש הפופולארי ביותר. גוגל יפתח בפניו רשימת אתרים המפרסמים שירות זה, הלקוח יגלוש בין האתרים ויבחר את העסק שיראה לו ביותר. אלא שהלקוח הממוצע יגלוש בדרך כלל רק באתרים המפורסמים בעמוד הראשון של גוגל. אתרים בעמודים אחרים, הם בעצם בלתי נראים, ואפשר לומר שכמעט לא קיימים. אז מה עושים כדי להופיע בעמוד הראשון של גוגל? לשם כך זקוק האתר לקידום אתרים אורגני.

קידום אורגני

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים זוהי התמחות חדשה יחסית, המתמחה בהבאתם של אתרים של לקוחות למקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל, כדי שהאתר יהיה אפקטיבי ויביא לקוחות.

ישנם עקרונות בסיסיים הגורמים למנוע החיפוש של גוגל להציב בראש הרשימה שלו אתרים מסוימים. ככל שהאתר נראה למנוע החיפוש פופולארי יותר, או רלוונטי וממוקד יותר, כך סיכוייו להופיע בראש הרשימה גבוהים יותר. מה שעושים בתהליך של קידום אתרים אורגני, הוא למעשה הפיכת האתר לפופולארי, מבוקש ,מוזכר וממוקד מבחינת התוכן שלו במטרה להגיע למקומות הראשונים.

איך עושים את זה?

ישנן טכניקות מקצועיות רבות ושונות לקדם אתרים באופן אורגני. להלן כמה דוגמאות:

  1. קידום באמצעות מילות מפתח: ישנן מילים מסוימות, פופולאריות, שרוב הלקוחות יקלידו כדי לחפש שירות מסוים. מקדם אתרים יאתר את המילים הספציפיות הפופולאריות בקרב הגולשים לחיפוש שירות מהסוג שלכם, ויטמיע אותן במידה נכונה באתר שלכם. כך גוגל יקלוט את האתר שלכם כמקצועי וממוקד ויעלה אותו בדירוג.
  2. קישורים חיצוניים: גוגל מניח שככל שהאתר שלכם מוזכר ביותר מקומות, הוא כנראה מבוקש יותר ולכן יקדם אתר כזה למעלה. מקדם אתרים ידאג ליצור קישורים רבים לאתר שלכם שיעלו אותו לראש הרשימה.
  3. שיווק ברשתות חברתיות: ככל שהאתר "חברתי" יותר בהתנהגותו, כך גוגל מזכה אותו בנקודות נוספות. קידום אתרים נכון הוא כזה שהופך את האתר שלכם לנגיש ככל האפשר במדיות החברתיות.

טכניקות אלה ועוד רבות אחרות יהפכו את האתר שלכם לפופולארי ויביאו לכם לקוחות. אנו ב High web מתמחים בקידום אתרים, ונדאג להציב אתכם בראש הרשימה של גוגל בתחומכם.

קידום אתרים אורגני

שתף את המאמר:
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail