תפריט

סגור

פיתוח אפליקציות

כיום לא מספיק לבנות לעסק אתר אינטרנט פשוט המעביר את המסר בצורה אינפורמטיבית בלבד. הקהל מחפש הדגמות, שירותים שנותן האתר שיקלו על הגולש את הגלישה ואת הבנת התחום, ודרכי תקשורת מתוחכמות עם האתר. לכן, אתרים מתקדמים כוללים אפליקציות אינטרנט שונות המתקשרות עם הלקוח, ומשדרגות את השירות שנותן האתר.

מהן אפליקציות אינטרנט?

אפליקציות הן תוכנות פונקציונליות הנבנות במיוחד לאתר הספציפי בהתבסס על צרכי המשתמשים בו. תוכנות פונקציונליות אלה משדרגות את האתר. הן מאפשרות להמחיש יותר טוב את המסר, ומאפשרות המשך קשר עם הלקוח גם לאחר שסיים לגלוש באתר.

הדוגמאות לאפליקציות אותן ניתן להוסיף לאתר אינטרנט רבות: פלטפורמת משחקים, אפשרות לעריכת סקרים בין גולשי האתר, לוח אירועים המתעדכן און ליין, צ'אט עם נציג און-ליין ועוד.

פיתוח אפליקציות

מה תורמות האפליקציות לאתר האינטרנט?

בעידן בו הגולש הממוצע נחשף לעשרות אתרי אינטרנט המכוונים לצרכיו, גולש האינטרנט הממוצע יבלה באתר שאינו עונה על צרכים אלה שניות מועטות בלבד. למעשה, זמן הגלישה הממוצע בעמוד אינטרנט כיום עומד על 8 שניות בלבד (!), כך האתר עלול להפסיד חשיפה לתכניו הייחודיים לטובת אתרים דומים אחרים. אפליקציות אינטרנט המותאמות במיוחד לאתר יגרמו למשתמש להבין את ייחודיות השירותים הניתנים באתר, יעוררו את סקרנותו לגבי תכני האתר ויעצימו את חוויית המשתמש של הגולש באתר. לכן האתגר הייחודי העומד בפני בעלי אתרים הוא איתור ומיצוי ההיבטים הייחודיים של האתר, מהלך שימונף על ידי פיתוח אפליקציות ייחודיות לו.

מה נדרש לפיתוח אפליקציות אינטרנט חכמות?

פיתוח אפליקציות אינטרנט מתקדמות וחכמות דורש צוות מתכנתים מיומן ומקצועי המבין ושולט בכמה שפות תכנות בו זמנית (HTML , ASP.net ו PHP, FLASH ועוד ). כמו כן נדרש צוות המתכנתים להיות מעורה בחידושים ובהתפתחויות החדשות המתקדמות ביותר בתחום, מכיוון שמדובר בתחום המתחדש ומתפתח כל הזמן.

  • פיתוח אפליקציות הולך על חבל דק בין חדשנות ויצירת עניין, לבין מיקוד והימנעות מהצפה באפליקציות רבות מדי המבלבלות את הגולש.
  • אפליקציות אינטרנט דורשות שימור ותחזוקה מתמשכים גם לאחר שהאתר עלה לאוויר. בדיקות עקביות של התוכנה ותיקון טעויות ושיפור מתמיד.
  • בניית אפליקציות אינטרנט חכמות דורשת מיומנות ומקצועיות. אנו ב Highweb נדע לפתח עבור האתר שלכם את האפליקציות שיקפיצו אותו רמה אחת מעל המתחרים!

פיתוח אפליקציות אינטרנט

שתף את המאמר:
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail