תפריט

סגור

אחסון אתרים

עבדתם על בניה, עיצוב ותכנון של האתר שלכם, ויצרתם אתר בונבוניירה. עכשיו אתם רוצים שהאתר שלכם יאוחסן כמו שצריך, כדי שבכל פעם שמתעניין ירצה לגלוש לאתר, הוא ימצא אותו, ולא יתקל בבעיות בזמן הגלישה שיגרמו לו לנטוש את האתר שלכם ולעבור לאתר של המתחרים.

מהו אחסון אתרים?

כדי שאתר אינטרנט, המכיל לרוב מידע רב, יהיה נגיש ופתוח לציבור מכל מחשב באשר הוא, הוא צריך להיות מאוחסן על שרת. שרת הוא בעצם סוג של מחשב, אך חזק ובעל יכולת קיבולת גבוהה, היכול לאחסן ולהחזיק הרבה אתרים הכוללים הרבה מידע.

איכותו וחוזקו של השרת אחראים על האופן שבו האתר שלכם יהיה נגיש לגולשים. אתר המאוחסן בשרת טוב עולה בכל פעם שמחפשים אותו, ניתן לגלוש בו במהירות, ללא עצירות או קצב איטי מדי, והוא הופך את האתר לידידותי למשתמש. מן האמור אפשר להבין כי אתרים שאינם מאוחסנים בצורה טובה, הגולש עלול להיתקל בקושי להיכנס אליהם, או שהגלישה בהם תהיה איטית ולא נוחה.

אחסון אתרים

אילו פרמטרים חשובים בבחירת חברה טובה לאחסון אתרים?

  • מערכת שרתים חזקה ואמינה.
  • מערכת שיודעת לארח פלטפורמות מסוגים שונים כמו פלטפורמות "קוד פתוח" מסוג PHP , ג'ומלה, וורדפרס ועוד.
  • חברה הדואגת למערכת גיבוי מקסימאלית, שתצמצם למינימום את הסיכון שבאיבוד מידע ונתונים, ושמירה מקסימאלית על שרידות של מערכת ההפעלה של השרת.
  • מחיר סביר.
  • שירות יעיל וזמין המאפשר טיפול בתקלות ובבעיות, עריכת שינויים בקלות, ומערכת של תמיכה ויעוץ ללקוחות.
  • חברה המתייחסת באופן שווה לכל לקוחותיה, גדולים כקטנים, כולם חשובים ומקבלים שירות מיטבי.
  • חברה המעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים: בניית האתר, אחסון האתר, ניהולו וקידומו תחת קורת גג אחת. בודאי כבעלי עסק וכאנשים עסוקים אינכם יכולים להקדיש כל כך הרבה זמן ואנרגיה לאתר שלכם, ולא הייתם רוצים להתקשר בכל שאלה למישהו אחר. חברה שדואגת לאתר שלכם מכף רגל ועד ראש מעניקה לכם שקט נפשי.

אנו ב Highweb מספקים את כל השירותים המקצועיים הנדרשים לבניה ותחזוק של אתר האינטרנט שלכם. החל מבניית האתר, אחסונו וקידומו ברשת, וניהולו השוטף לאורך כל הדרך. אנו מבטיחים אחסון אתרים איכותי שניתן לסמוך עליו בכל עת.

חברה לאחסון אתרים

שתף את המאמר:
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail