תפריט

סגור

אודות Highweb

icon 1

חברת Highweb הינה צוות של מומחי אינטרנט שחברו יחדיו ליצירת חווית גלישה מושלמת. אנו עוסקים במתן שירותי אינטרנט כוללים ומקיפים ומאמינים בריכוזיות גבוהה של שירותים. עד היום, חברות אינטרנט רבות מספקות שירותי אינטרנט חלקיים – ישנן חברות לבניית אתרים, חברות לעיצוב אתרים, חברות לאחסון אתרים, לקידום אתרים ולכתיבת תכנים. בסופו של דבר, הלקוח מוצא את עצמו מזגזג בין חברות רבות בניסיון לחבר את הנקודות ליצירת קו שלם אחד.
אנו בHighweb מרכזים את השירותים אצלנו ומספקים את כלל שירותי האינטרנט תחת קורת גג אחת. בניית אתר אינטרנט היא פרויקט, המשלב כשרונות ותחומי התמחות רבים. אצלנו ניהול הפרויקט נעשה ישירות באמצעות מנהל החברה שמנצח על הפרויקט ושומר על הקשר הרציף וההדוק עם הלקוח.

icon 2

הלקוח במרכז

מתוך ההבנה המעמיקה של עולם האינטרנט ייצרנו מערכת שמצליחה לשים את הלקוח במרכז ולהבין את צרכיו ודרישותיו, לעתים אף יותר טוב ממה שכיוון בהתחלה. אנו מתמחים באיפיון מדויק וכולל, בהשגת המטרה השיווקית שלשמה האתר נוצר, ובתחזוקה שוטפת של האתר וכלל צרכי האינטרנט של הלקוח ללא פשרות.

icon 3

אני מאמין

אנו מאמינים במקצועיות ללא פשרות, באיכות גבוהה ללא תחרות, ובזמינות גבוהה ביותר הנדרשת בעולם האינטרנט כל העת. אנו מתחייבים להבין את הלקוח על צרכיו השונים, ולענות עליהם בצורה המיטבית לשביעות רצונו המלאה, ולשמור על קשר הדוק ורציף עימו לאורך כל הפרויקט וגם לאחריו.

אנו מאמינים שבסביבה מתפתחת של רשת מדיה עצומה וחובקת כל, יש צורך מהותי בשמירה על האצבע על הדופק, בהתעדכנות מתמדת ובחדשנות.

אנו מבינים WEB ויודעים איך לספק את כל השירותים הקשורים בו, החל מרעיונאות ושיווק, דרך בנייה, עיצוב ואחסון של אתרים, ועד ליצירת פתרונות משלימים לעולם האינטרנט כגון שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים, יצירת בלוגים ותחזוקת התוכן בהם, ניהול אתרים, פיתוח אפליקציות אינטרנט ועוד.

עם הצלחה לא מתווכחים – אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות שלנו ולהיווכח בעצמכם.

הדרך שלך להצלחה Highweb

קביעת פגישה
Mail Icon
קביעת פגישה
Call
Mail